Система Ceresit Ceretherm Impactum 100 (фінішний шар - рідка штукатурка)

від Ceresit
 • Система на основі утеплювача пінополістирол, основними перевагами якої є найвища в асортименті Ceresit Ceretherm довговічність, тріщиностійкість, еластичність, стійкість до УФ-випромінювання, стійкість до погодних і температурних впливів та змін, стійкість до ударних навантажень та механічних впливів (100 Дж). Дана система витримує удар при падінні металевої кульки вагою 5 кг з висоти 2 метри. Дану систему можливо використовувати на цоколях

  Системні компоненти:

  Клей Ceresit CT 85 pro
  Утеплювач Ceresit CT 315
  Армуюча склосітка Ceresit CT 325
  Армуюча склосітка Ceresit CT 327
  Дюбелі Ceresit CT 330
  Армуюча штукатурка Ceresit CT 100
  Декоративна штукатурка Ceresit CT 79

 • ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Найвища довговічність системи
  • Найвища тріщиностійкість
  • Найвища стійкість до ударних навантажень та механічних впливів (100 Дж)
  • Найвища еластичність системи
  • Найвища стійкість до УФ-випромінювання
  • Найвища стійкість до погодних і температурних впливів та змін
  • Можливе використання на цоколях
  • Формула BioProtect (захищає фасад від проявів біологічної корозії)
  • Глибока структурна гідрофобність системи
  • Найнижче водопоглинання шарів системи
  • Система посилена карбоновими, поліакриламідними волокнами, скловолокном та еластомерною дисперсією
  • Самоочищення та стійкість до забруднень (завдяки використанню еластомерної декоративної штукатурки)

  Класифікація за пожежобезпекою: ДБН В.1.1-2002 «Пожежна безпека об’єктів будівництва» зі зміною №1 від 01.06.2007: група горючості Г1 (низької горючості), група за поширенням полум’я РП1 (не поширює полум’я). Рекомендовані основи: із використанням Ceresit СТ 100 Impactum наклеюється практично на будь-які поверхні зовнішніх стін (також скло, OSB, керамічну плитку в т. ч. глазуровану). Рекомендовані споруди: приватні будинки та багатоповерхові будівлі з висотою до 26,5 м (умовно 9 поверхів). Рекомендовані кліматичні впливи: всі кліматичні зони України; споруди, що розташовані у сейсмоактивних та сейсмонебезпечних зонах; особливо ефективна у районах із високим рівнем вологості та забрудненості повітря. Найбільш ефективна для: улаштування фронтальної та вхідної частини будинків; цоколі будівель та споруд; в зонах періодичних впливів вібрацій техногенного характеру (транспортні розв’язки, З/Д станції, метро, трамваї тощо).

Детальна інформація щодо продукту http://www.ceresit.ua/...
Виробник Ceresit
Контактна інформація ТОВ з ІІ „Хенкель Баутехнік (Україна)”, Україна, 07300, м. Вишгород, вул. Новопромислова, 2, Тел.: (044) 490-51-20, info@ceresit.ua, www.ceresit.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,50

Річна економія
Річна економія: 10 900 грн / 8900 кВт·год*
77,6%
22,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Система Ceresit Ceretherm Impactum 100 (фінішний шар - рідка штукатурка)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.