Система Ceresit Ceretherm Express DIY (100 мм)

від Ceresit
  • Система на основі утеплювача пінополістирол, основними перевагами якої є: скорочена тривалість монтажу (до 5 днів швидше, ніж традиційні системи теплоізоляції із цементною клеючою сумішшю). Можливість приклеювання утеплю- вача при температурі до –10 С Системні компоненти: Клей Ceresit CT 84 Пінополістирольна плита торгової марки Baugut, Полімер-Славутич, Ferozit або ВІК БУД, щільністю не менше 15 кг/м3 Сітка лугостійка скловолокниста для армування щільністю не менше 150 г/м2 Дюбель для кріплення теплоізоляції з пластиковим цвяхом довжиною 160 мм Армуюча штукатурка Ceresit Thermo Universal Ґрунт Ceresit CT 16 Декоративна штукатурка Ceresit CT 60
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ • Висока довговічність системи • Висока стійкість до механічних та ударних навантажень • Самоочищення та стійкість до забруднень (завдяки використанню силіконових декоративних штукатурок) • Мінімальні терміни монтажу • Мінімізація технологічних перерв • Можливість приклеювання утеплювача при температурі до -10 °С • Формула BioProtect (захищає фасад від проявів біологічної корозії) • Мінімальне водопоглинання шарів системи (забезпечує стабільно низьку теплопровідність) • Гідрофобність (захищає від забруднення та проникання вологи) • Підвищення опору теплопередачі за рахунок використання клею з низькою теплопровідністю • Тріщиностійкість системи Класифікація за пожежобезпекою: ДБН В.1.1-2002 «Пожежна безпека об’єктів будівництва» зі зміною №1 від 01.06.2007: група горючості Г1 (низької горючості), група за поширенням полум’я РП1 (не поширює полум’я). Рекомендовані основи: наклеюється практично на будь-які поверхні зовнішніх стін (також скло, OSB, керамічну плитку в т. ч. глазуровану). Рекомендовані споруди: приватні будинки та багатоповерхові будівлі з висотою до 26,5 м (умовно 9 поверхів). Рекомендовані кліматичні впливи: об’єкти, що вимагають термінового введення в експлуатацію; всі кліматичні зони України; особливо ефективна у районах із високим рівнем вологості та забрудненості повітря.
Детальна інформація щодо продукту http://www.ceresit.ua/
Виробник Ceresit
Контактна інформація ТОВ з ІІ „Хенкель Баутехнік (Україна)”, Україна, 07300, м. Вишгород, вул. Новопромислова, 2, Тел.: (044) 490-51-20, info@ceresit.ua, www.ceresit.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,50

Річна економія
Річна економія: 10 900 грн / 8900 кВт·год*
77,6%
22,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Система Ceresit Ceretherm Express DIY (100 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.