Система Ceresit Ceretherm Classic Wool 150 (фінішний шар - мінеральна штукатурка та фарба)

від Ceresit
 • Система на основі утеплювача мінеральна вата, яка характеризується найвищим в асортименті Ceresit Ceretherm ступенем пожежної безпеки, високим рівень паропроникності, наявністю природних матеріалів

  Системні компоненти:

  Клей Ceresit CT 180 pro
  Утеплювач Ceresit CT 320
  Армуюча склосітка Ceresit CT 325
  Дюбелі Ceresit CT 335
  Армуюча штукатурка Ceresit CT 190 pro
  Ґрунт Ceresit CT 15 silicone
  Декоративна штукатурка Ceresit CT 137
  Фарба CT 54

 • ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Довговічність системи
  • Стійкість до ударних навантажень
  • Висока паропроникність системи («дихаючі» стіни)
  • Не горить (НГ)
  • Висока звукоізоляція
  • Природні матеріали (мінераловатні плити виробляються із використанням натуральних компонентів)
  • Формула BioProtect, посилена високим pH (найвищий захист від проявів біологічної корозії)
  • Тріщиностійкість системи
  • Стійкість до погодних та температурних коливань
  • Мінімальні експлуатаційні затрати

  Класифікація за пожежобезпекою: ДБН В.1.1-2002 «Пожежна безпека об’єктів будівництва» зі зміною №1 від 01.06.2007: не горючі матеріали (НГ). Рекомендовані основи: матеріали з високою паропроникністю (газобетон, пінобетон, керамічні блоки, глиняна цегла та інші). Рекомендовані споруди: приватні будинки; багатоповерхові будівлі до 75 м (умовно 25 поверхів). Рекомендовані кліматичні впливи: всі кліматичні зони України; особливо ефективна у районах із високим рівнем шуму та вологості повітря.

Детальна інформація щодо продукту http://www.ceresit.ua/...
Виробник Ceresit
Контактна інформація ТОВ з ІІ „Хенкель Баутехнік (Україна)”, Україна, 07300, м. Вишгород, вул. Новопромислова, 2, Тел.: (044) 490-51-20, info@ceresit.ua, www.ceresit.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040
Товщина, мм 150
R, м²К/Вт 3,75

Річна економія
Річна економія: 12 100 грн / 9900 кВт·год*
75,1%
24,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Система Ceresit Ceretherm Classic Wool 150 (фінішний шар - мінеральна штукатурка та фарба)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.