Система Ceresit Ceretherm Classic 100 (фінішний шар - мінеральна штукатурка та фарба)

від Ceresit
 • Класична система скріпленої теплоізоляції Ceresit Ceretherm на основі утеплювача пінополістирол, яка характеризується мінімальними затратами на етапі монтажу та експлуатації

  Системні компоненти:

  Клей Ceresit CT 83 pro
  Утеплювач Ceresit CT 315
  Армуюча склосітка Ceresit CT 325
  Дюбелі Ceresit CT 330
  Армуюча штукатурка Ceresit CT 85 pro
  Ґрунт Ceresit CT 16 pro
  Декоративна штукатурка Ceresit CT 137
  Фарба CT 42

 • ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Довговічність системи
  • Стійкість до ударних навантажень
  • Самоочищення та паропроникність системи (завдяки використанню силікон-силікатних декоративних штукатурок)
  • Формула BioProtect (захищає фасад від проявів біологічної корозії)
  • Тріщиностійкість системи
  • Низьке водопоглинання (зберігає цілісність системи та захищає від забруднень)
  • Мінімальні експлуатаційні затрати

  Класифікація за пожежобезпекою: ДБН В.1.1-2002 «Пожежна безпека об’єктів будівництва» зі зміною №1 від 01.06.2007: група горючості Г1 (низької горючості), група за поширенням полум’я РП1 (не поширює полум’я). Рекомендовані основи: силікатна та глиняна цегла; поризовані блоки (сухий газобетон або пінобетон); керамічні блоки. Рекомендовані споруди: приватні будинки та багатоповерхові будівлі з висотою до 26,5 м (умовно 9 поверхів). Рекомендовані кліматичні впливи: всі кліматичні зони України.

Детальна інформація щодо продукту http://www.ceresit.ua/...
Виробник Ceresit
Контактна інформація ТОВ з ІІ „Хенкель Баутехнік (Україна)”, Україна, 07300, м. Вишгород, вул. Новопромислова, 2, Тел.: (044) 490-51-20, info@ceresit.ua, www.ceresit.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,040
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,50

Річна економія
Річна економія: 10 900 грн / 8900 кВт·год*
77,6%
22,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Система Ceresit Ceretherm Classic 100 (фінішний шар - мінеральна штукатурка та фарба)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.