SiDiO

від Brunata
  • Система моніторингу та управління SCADA. Рішення SiDiO призначене для здійснення диспетчерського контролю та збору даних (SCADA) для дистанційного контролю та управління ІТП і вимірювальних приладів.
  • Рішення SiDiO призначене для здійснення диспетчерського контролю та збору даних (SCADA системи) для дистанційного контролю та управління ІТП і вимірювальних приладів. Віддалений доступ здійснюеться на передачі даних по мережі GSM / GPRS, Інтернет або PSTN. Система надає повний набір інструментів управління для підвищення енергетичної ефективності і продуктивності систем опалення та теплових мереж. Потужні функціонал дозволяє здійснювати повний контроль над кожним блоком ІТП, забезпечити зниження експлуатаційного часу і виконання ефективного багаторівневого аналізу роботи системи. SiDiO забезпечує повний моніторинг і управління роботи районних теплових мереж, забезпечуючи: Постійний і детальний моніторинг та аналіз вашої структури споживання енергії, що дозволяє виявити ефективні можливості для скорочення споживання; Повний контроль над кожним підключеним блоком, що забезпечує зменшення часу експлуатаціі систем теплопостачання; Загальноприйнятий і визначений користувачем аналіз, який демонструє роботу різних компонентів і їх вплив на загальну роботу системи теплопостачання.
Виробник Brunata
Контактна інформація ТОВ "ПРО-ЕНЕРДЖІ", 03150, м. Київ, вул. Антоновича, б. 66, оф. 203, тел.: +380 (44) 492 70 75, +380 (67) 244 32 53, +380 (66) 918 48 53, http://www.pro-energy.com.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://dalsiabrunata.com/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 5 600 грн / 4600 кВт·год*
80,0%
20,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення SiDiO

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.