SHUCO AWS 112 / 6i-18Ar-6-16Ar-6i

від Мануфактура ДС
  • Алюмінієві вікна Schüco AWS 112 IC (Insulation Cover) не мають аналогів в світі: не дивлячись на малу ширину видимої частини 120 мм вони відповідають критеріям сертифікації "пасивного будинку" і при цьому допускають нанесення покриття на готові профілі. В системі об'єднуються три вирішальних переваги: перевірені часом характеристики алюмінієвих вікон, чудова теплоізоляція і вузькі профілі для забезпечення максимального ступеня прозорості.
  • ПЕРЕВАГИ Унікальна теплоізоляція для алюмінієвих вікон з коефіцієнтом Uf ≤ 0,8 Вт / (м2К) (видима ширина 120 мм) відповідно до стандартів сертифікації пасивного будинку Вперше досяжна теплоізоляція алюмінієвого вікна на рівні Uw ≤ 0,75 Вт / (м2К) з двокамерним склопакетом (Ug = 0,6 Вт / (м2К) і дистанційною рамкою з ПВХ Оптимізована теплоізоляція за рахунок ізольованою накладної чаші з кріпленням без освіти містків холоду"Новий дизайн стулки повторює дизайн блокових вікон, дозволяючи створювати вікна з великими скляними поверхнями і тонкими палітурками " "
Виробник Мануфактура ДС
Контактна інформація ТОВ "Мануфактура ДС", тел:0676900055, м.Одеса, вул.Гагаринське плато,5Б
Детальна інформація щодо продукту https://okna.ua/...
Матеріал Алюміній
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 1,11

Річна економія
Річна економія: 3 100 грн / 2500 кВт·год*
89,1%
10,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення SHUCO AWS 112 / 6i-18Ar-6-16Ar-6i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.