SFL 3

від Ferroli
 • ЧАВУННИЙ КОТЕЛ, ТІЛЬКИ ДЛЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ОПАЛЕННЯ, ДЛЯ РАБОТИ НА ТВЕРДОМУ ПАЛИВІ
 • ОСОБЛИВОСТІ:

  • Теплова потужність від 19 до 50 кВт.
  • Чавунний корпус котла складається з чавунних секцій з'єднаних за допомогою металевих конічних ніпелів стягнутих шпилькою, корпус котла ізольований шаром мінеральної вати, яка закріплена спеціальним матеріалом що не рветься.
  • Специфічна геометрія секцій котла, малий об'єм води забезпечує високий рівень теплообміну і низьку теплову інерцію.
  • Топка призначена для спалювання як дрібної так і великої кусковий деревини.
  • Універсальні компоненти.
Виробник Ferroli
Контактна інформація вул. Преображенська (Івана Клименко) 10/17, Київ, 03037, Tel. +380 44 5370239, info@ferroli.kiev.ua, http://ferroli.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://ferroli.ua/...
Технологія біопаливні брикети
Максимальна потужність, кВт 22,0
Мінімальна потужність, кВт 6,6
Ефективність, % 87,6

Річна економія
Річна економія: 9 800 грн / 8000 кВт·год*
79,9%
20,1%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення SFL 3

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


35 650 грн
Ви економите: 9 800 грн за рік*