Sempal - МБ-ГВП

від Семпал
  • Автоматизований комплекс обладнання для приготування гарячого водопостачання, виконаний виконаний у компактному вигляді, заводське збирання.
  • Модульний блок системи гарячого водопостачання виконаний по незалежній схемі підключення до водяних теплових мереж через пластинчастий теплообмінник. До комплектації МБ системи гарячого водопостачання входить: теплообмінник, регулююча арматура з електроприводом, регулятор тиску, циркуляційні насоси, запірна арматура, фільтр, щит автоматизації з контролером та датчиками контролю та регулювання температури теплоносія в подавальному або зворотньому трубопроводах системи гарячого водопостачання. Все обладнання поставляється в зібраному виді на металевій рамі. Гідравлічні випробування, ґрунтування та покраска виконуютьтся на заводі-виробнику. Габаритні розміри МБ проектуються згідно індивідуальних габаритів приміщення теплового пункту.
Виробник Семпал
Контактна інформація ТОВ "Семпал", 03062, м. Київ, вул. Кулібіна, 3, тел.: +38 (044) 239-21-98
Детальна інформація щодо продукту http://www.sempal.com/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 5 600 грн / 4600 кВт·год*
80,0%
20,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Sempal - МБ-ГВП

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.