Schuco SI 82 / 4і-18-4-18-4і

від Wintera
  • Справжнє німецке вікно. Профіль 6-ти камерний монтажної глибини 82 мм (виробництво Німеччина). Фурнітура Vario Tech (власне виробництво Schuko) - не потребує додаткового догляду, працює м'яко, безшумно. Склопакет двокамерний з двома енергосберігаючими стеклами 48 мм!!! За теплозберігаючими властивосятми таке вікно можна порівняти із цегляною стіною в 1м. Це вікно для найвибагливіших покупців що до якості та дизайну.

  • СПРАВЖНІЙ НІМЕЦЬ! Одна із небагатьох профільних систем, що дійсно виробляється в Німеччині. Якість профілю ретельно перевіряється німецькими фахівцями беспосередньо на заводі. Wintera є єдиним постачальником профілю Schuko в Україну, де під постійним контролем виготовляются вікна. Всі елементи, які використовуются для таких вікон мають найвищу якість. Тільки в профілі Schuko можна використовувати власну розробку заводу - фурнітуру Schuko Vario Tech. Ця фурнитура працює абсолютно безшумно і м'яко. Також є система із "скритими навісами", що суттєво додає престижності Вашому вікну та комфорту в його використанні. Виробництво вікон WINTERA має досвіт в цій галузі 9 років, забезпечує випуск якісної продукції, надає гарантію на всі свої вироби до 5 років. Доставка вікон забеспечуеться заводським транспортом беспосередньо до замовника. Професійні майстри з монтажу якісно виконають роботу, забеспечивши Вашу оселю бажаним вікном.

Виробник Wintera
Контактна інформація Wintera
Детальна інформація щодо продукту http://www.wintera.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 1,04

Річна економія
Річна економія: 3 100 грн / 2500 кВт·год*
89,1%
10,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Schuco SI 82 / 4і-18-4-18-4і

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.