Schuco CT 70 / 4-12Ar-4-12Ar-4LowE

від Євровікнобуд
  • Corona CT-70. ПВХ система Corona CT-70 основана на 5-камерній технології. Дана система має чудові теплоізоляційні характеристики при невеликій видимій ширині. Особливістю даної системи є наявність трьох типів стулок різної конфігурації.
  • Висока німецька якість лежить в основі 5-ти камерної ПВХ системи Schuco Corona СТ 70. Ця система має чудові теплоізоляційні характеристики при невеликій видимій ширині. Особливістю даної системи є наявність 3-х типів стулок різної конфігурації. Фурнітура найвищого класу Schuco VarioTec забезпечує максимальну надійність, привабливий дизайн, високу стійкість до корозії. Зменшити в кілька разів втрату тепла через скло допомагає енергозберігаючий склопакет 4-12арг-4-12арг-4LowE.
Виробник Євровікнобуд
Контактна інформація ТОВ "Євровікнобуд", 03680, Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, тел.: +38 (044) 206-61-61, office@evb.ua
Детальна інформація щодо продукту http://evb.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,77

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Schuco CT 70 / 4-12Ar-4-12Ar-4LowE

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.