Schuco 70 / 6mf-14Ar-4-16Ar-6i

від ПАРИТЕТ
  • Віконна система Schuco AWS монтажною шириною 70 мм поєднують в собі чудові теплоізоляційні властивості з унікальними перевагами алюмінію: довговічністю і міцністю, невеликою шириною видимої частини, різноманітністю варіантів дизайну. У зв'язці з двокамерним склопакетом з багатофункціональним і енергозберігаючим склом, Ви отримаєте оптимальні показники енергозбереження, захист від сонця і економію коштів на кондиціонуванні.
  • Алюмінієвий профіль Schuco 70 можна монтувати в малоповерхові будинки і висотні будівлі. AWS 70 застосуються при будівництві будівель, експлуатація яких проходить в умовах підвищених (екстремальних) вітрових навантажень. Профіль - висока теплоізоляція досягається завдяки монтажній глибині 70 мм, яку видно ширині 117 мм. Гідроізоляція: клас А. Склопакет: двокамерний склопакет з багатофункціональним і енергозберігаючим склом. Оптимальне енергозбереження та захист від сонця, економія коштів на кондиціонуванні.
Виробник ПАРИТЕТ
Контактна інформація ТОВ "ПАРИТЕТ", вул. Мельницька, 30в, м. Одеса,+38(063) 735 34 00
Детальна інформація щодо продукту https://paritetcompany.com/
Матеріал Алюміній
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,95

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Schuco 70 / 6mf-14Ar-4-16Ar-6i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.