SCF-2A PRO

від СОЛР Україна
  • Сонячні колектори SOLR зроблені за німецькою інноваційною технологією на виробничому підприємстві в Україні з високоякісних комплектуючих. Завдяки чому досягається висока ефективність роботи колектора. Завдяки ультразвуковій технології зварювання «Омега» забезпечується надійний контакт теплообмінника з абсорбером, більшу площу теплопередачі та відсутність гальванічної корозії.
  • Сонячні колектори SOLR зроблені за німецькою інноваційною технологією тільки з високоякісних комплектуючих. Завдяки чому досягається висока ефективність роботи колектора. Завдяки технології ультразвукового зварювання «Омега», забезпечується надійний контакт теплообмінника з абсорбером та більша площа теплопередачі. При температурному розширені абсорбера та теплообмінника не виникає додаткових напружень у місцях зварювання. Абсорбер зроблений з суцільного алюмінієвого листа з професійним селективним покриттям екстра-класу Tinox (Німеччина), вироблений на основі оксидів титану та кремнію, з найвищими показниками селективності та ефективності (поглинання 95%, відбиття 5%) При виробництві сонячних колекторів SOLR використовуються інноваційні технічні рішення, та тільки якісні матеріали. Це гарантує довгий термін експлуатації і високу ефективність без погіршення характеристик навіть після 30 років експлуатації.
Виробник СОЛР Україна
Контактна інформація ТОВ "СОЛР Україна", Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Волошина, 21, тел.: +380504320681; solrua.info@gmail.com
Детальна інформація щодо продукту http://www.solrua.com
Технологія Плоский
Ефективність, % 79,0

Річна економія
Річна економія: 4 000 грн / 3300 кВт·год*
23,2%
76,8%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення SCF-2A PRO

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.