SC-LH1-30

від Altek
  • Всесезонний трубчастий вакуумний колектор Altek-SC-LH1-30 є безкомпромісное рішення для застосування в цілорічному режимі в будь-якому регіоні України. Високоселективне покриття абсорбера забезпечує високий ККД системи - 95%. Борсилікатне багатошарове (12шарів) скло зовнішньої трубки має високий ступінь сонцепроникності. Скло витримує удари градом до 25мм. Абсорбуюче покриття типу SS-AL-Nx / Cu здатне нагріватися в режимі стагнації до 300 ° С. Важливою перевагою цієї моделі є застосування трубки типу "Heat pipe". Вакуум між трубками колектора зберігає 95% сонячного тепла.
  • Алюмінієва рама колектора дозволяє зменшити навантаження на несучі конструкції покрівлі. Універсальна конструкція рами розрахована на установку колектора на будь-який тип покрівлі: від горизонтальної до вертикальної поверхонь. Установка відбувається безпосередньо на даху будівель таким чином, щоб найбільш ефективно використовувати площу даху для збору енергії. Колектори монтуються під кутом, від 30 до 60 ° Площа апертури колектора - 2,82м2. Завдяки циліндричній формі трубки, система має високу продуктивність і в умовах низької сонячної інсоляції. Матеріал теплоізоляції - мінеральна вата, товщиною 38мм. Система має малу інерційність, швидким виходом на робочий режим і дозволяє забезпечити середньорічну економію енергоносіїв до 50%.
Виробник Altek
Контактна інформація 49083, Україна, м. Дніпро, вул. Собінова, 1. моб. тел.: +38(067) 654-68-12
Детальна інформація щодо продукту http://altek.ua/...
Технологія Вакуумний
Ефективність, % 76,0

Річна економія
Річна економія: 3 900 грн / 3200 кВт·год*
25,5%
74,5%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення SC-LH1-30

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.