СБто-30

від Стар Енержі
  • Сонячний бойлер, 6 бар, сезонна система для приготування гарячої води в період березень-жовтень (8 місяців) до температури 99 град. за Цельсієм. Гарантія: 12 місяців. Термін експлуатації: 15 років. Економія: до 90%. Продуктивність: 500 л./день.
  • Сонячний бойлер, 6 бар, сезонна система для приготування гарячої води в період березень-жовтень (8 місяців) до температури 99 град. за Цельсієм. Гарантія: 12 місяців. Термін експлуатації: 15 років. Економія: до 90%. Продуктивність: 500 л./день. Габаритні розміри Ш*Г*В: 2,65*1,6*1,65 м. Маса:105 кг. Матеріал бака: нержавіюча сталь aisi 316 корозійно-стійка (покращена 304) товщиною 0,42 мм. Матеріал теплообмінника: мідна труба DN12 довжиною - 32 м. Товщина теплоізоляції бака: 60 мм. спінений пінополіуретан (ППУ) Матеріал опорної рами: профіль з оцинкованої сталі 1,5 мм. з порошковим фарбуванням. Вакуумні трубки: ВТр58-1800 трьохслойні, 12 компонентні Комплект: Бак, рама, метизи, вакуумні трубки.
Виробник Стар Енержі
Контактна інформація ТОВ "Стар Енержі", тел.+38(48) 784-62-91; +38(067) 562-54-70; +38(063) 149-7-223, http://www.star-energy.com.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://www.star-energy.com.ua/
Технологія Вакуумний
Ефективність, % 78,0

Річна економія
Річна економія: 3 900 грн / 3200 кВт·год*
24,0%
76,0%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення СБто-30

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.