SAVE VTC 200

від SAVE
  • Побутова припливно-витяжна установка з противоточним рекуператором
  • Побутова припливно - витяжна установка. Призначена для настінного монтажу. • Високоефективний протиточний рекуператор з ККД 90% • Енергозберігаючі вентилятори з ЄС двигунами • Роздільні уставки припливного і витяжного повітря • Вбудований майстер налаштувань для легкого введення в експлуатацію • Автоматичний режим відтавання (вбудований датчик вологості) • Вентиляція за потребою за показаннями вбудованого датчика вологості • Підтримка протоколу Modbus
Контактна інформація ТОВ "Системейр", 04080, Україна, м. Київ, вул. В.Хвойки, 21, оф.528, тел.: +38 (044) 223-34-34, info@systemair.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.systemair.com/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 90,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of SAVE VTC 200

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.