SALAMANDER Streamline / 4i-14Ar-4-14Ar-4i

від Віконний Стандарт
  • Система Streamline – оптимальне рішення для покупця, чий погляд спрямований у майбутнє і хто цінує справжню якість і дизайн від SALAMANDER.
  • Система Streamline – оптимальне рішення для покупця, чий погляд спрямований у майбутнє і хто цінує справжню якість і дизайн від SALAMANDER. Переваги профільної системи SALAMANDER Streamline: 1) 100% німецька 5-камерна профільна система з монтажною глибиною 76 мм. 2) Коефіцієнт опору теплопередачі - 0,83. 3) Максимальна товщина склопакета - 48 мм. 4) Якість. Зниження енерговитрат завдяки двоконтурного ущільнення. 5) Надійність. Матеріал, з якого виконаний профіль, має спеціально ущільненої структурою і глянсовою білизною, що захищає його від будь-яких погодних умов і дозволяє легко очищати від забруднень. 6) Довговічність. Товщина зовнішньої стінки не менше 3 мм, що гарантує його високу міцність і довговічність. 7) Захист. Конструкція має неймовірну стійкість до ударів, навіть при дуже низьких температурах.
Виробник Віконний Стандарт
Контактна інформація ТОВ "Інтер-Норм", 02096 м. Київ, вул. Ялтинська, буд. 10/14, тел.: +38 (044) 503-31-03
Детальна інформація щодо продукту http://vst.net.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,93

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення SALAMANDER Streamline / 4i-14Ar-4-14Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.