Salamander Blu Evolution / 4i-16PDN-4-16PDN-4i

від ОЛТА
  • SALAMANDER bluEvolution - 100% німецька 6-камерна профільна система з монтажною глибиною 92 мм! Новинка на території України! Профіль виготовляється виключно на головному підприємстві Salamander Industrie-Produkte GmbH в м Тюркхайм, в Баварії, Федеративна Республіка Німеччина. Коефіцієнт опору теплопередачі - 1,07, монтажна глибина - 92 мм, товщина зовнішньої стінки - 3 мм, максимальна товщина склопакета - 60мм.
  • SALAMANDER bluEvolution - 100% німецька 6-камерна профільна система з монтажною глибиною 92 мм! Новинка на території України! Профіль виготовляється виключно на головному підприємстві Salamander Industrie-Produkte GmbH в м Тюркхайм, в Баварії, Федеративна Республіка Німеччина. Коефіцієнт опору теплопередачі - 1,07, монтажна глибина - 92 мм, товщина зовнішньої стінки - 3 мм, максимальна товщина склопакета - 60мм. Переваги профільної системи SALAMANDER bluEvolution: 1) 100% німецька виробництво. 2) Міцність. Високу міцність і стабільність профілю гарантує німецьке армування, товщиною 2 мм при посиленому варіанті. 3) Потрійний захист. Трьохконтурне зовнішнє ущільнення забезпечує ще більший захист від холоду і будь-яких опадів шляхом збільшення герметичності конструкції по периметру.
Виробник ОЛТА
Контактна інформація Олта, м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б, тел.: +38 (044) 225 80 11, zakaz@olta.ua
Детальна інформація щодо продукту http://olta.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 1,04

Річна економія
Річна економія: 3 100 грн / 2500 кВт·год*
89,1%
10,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Salamander Blu Evolution / 4i-16PDN-4-16PDN-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.