Рушникосушарка Маріо Змійка

Рушникосушарка Маріо Змійка
  • Водяна рушникосушка ЗМІЙКА дістала свою назву через своєрідну форму. Витончені лінії, що нагадують формою змію, утілюють в собі простоту і функціональність. Дешевизна цієї класичної моделі робить її доступною кожному.
  • Водяна рушникосушка ЗМІЙКА дістала свою назву через своєрідну форму. Витончені лінії, що нагадують формою змію, утілюють в собі простоту і функціональність. Дешевизна цієї класичної моделі робить її доступною кожному. Основні свої якості радіатор не втратив, тому рушникосушарка така потрібна у будинку кожній господині. Рушникосушка має бічне підключення, товщину стінок 25 мм, 30мм, що дуже практично і зручно у використанні. Для виробництва цієї сушарки для рушників була використана нержавіюча сталь. Особливо зручна рушникосушка ЗМІЙКА в застосуванні, якщо у Вас є маленька дитина, яка потребує щоденної зміни одягу. Модельний ряд: Рушникосушка Маріо Змійка 25 500х500 з кільцями, Рушникосушка Маріо Змійка 25 500х600 з кільцями, Рушникосушка Маріо Змійка 30 500х500 з кільцями, Рушникосушка Маріо Змійка 30 500х600 з кільцями,
Виробник N/A
Контактна інформація ТОВ "ПП Маріо", Україна, Вінницька обл., Україна, 22300, Сосонське шосе, 4-В, смт. Літин, тел.: +38 (0434) 72-19-67
Детальна інформація щодо продукту http://mario.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Рушникосушарка Маріо Змійка

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.