Рушникосушарка LARIS Вікторія

від Laris
  • Водяні полотенцесушителі і змійовики LARIS виготовлені з міцної нержавіючої сталі марки AISI 304. Пристрої обігрівають ванну кімнату, підсушують вологе повітря, прикрашають приміщення і чудово справляються зі своїм головним завданням - сушать рушники. Вироби справно функціонують при підключенні до гарячого водопостачання, не вимагаючи витрат на електрику.
  • Водяні полотенцесушителі і змійовики LARIS виготовлені з міцної нержавіючої сталі марки AISI 304. Пристрої обігрівають ванну кімнату, підсушують вологе повітря, прикрашають приміщення і чудово справляються зі своїм головним завданням - сушать рушники. Вироби справно функціонують при підключенні до гарячого водопостачання, не вимагаючи витрат на електрику. Надійні водяні рушникосушки в якості робочої рідини використовують технічну воду, масло або антифриз. Для нормальної роботи пристроїв тиск теплоносія не повинна перевищувати 1,5 МПа, а температура - 100 градусів Цельсія. Труби товщиною 1,5 мм цілком достатньо для надійної роботи. Якісні водяні рушникосушки від компанії LARIS виробляються на новітньому іноземному обладнанні, що дозволяє робити точні й рівні згини нержавіючої труби, а також міцні і непомітні зварні шви, для чого використовується аргон зварювання. Абсолютну гарантію якості швів дає остаточне випробування продукції під високим тиском більше 30 атмосфер, що дозволяє гарантовано уникнути протікання при гідравлічному ударі. В процесі виробництва полотенцесушителей велике значення надається товщині труби. Для дотримання параметрів надійності виробів, компанія використовує сталь товщиною: для стійок - 2 мм; для перемичок - 1,5 мм.
Виробник Laris
Контактна інформація ПП "Теплий Дім СПС" м. Луцьк, Майдан привокзальний , 1 тел.: +38 (066) 370-20-02, +38 (096) 064-60-65, t-dim.com.ua@ukr.net
Детальна інформація щодо продукту http://lario.top/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Рушникосушарка LARIS Вікторія

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.