Rossweiner StarTec 4 SRH

від Rossweiner
  • Термостатична головка нового покоління! Оновлений дизайн, сертифікована за DIN-EN 215, найвища оцінка в TELL (Thermostatic Efficiency Label). Термостатичні головки разом з термостатичним клапаном є самостійно працюючими регуляторами температури. Вони збільшують кількість подаваного теплоносія, якщо температура в кімнаті знижується нижче заданої, і відповідно обмежують його подачу, якщо температура в кімнаті підвищується. При цьому абсолютно не важливо, що стало причиною підвищення температури в приміщенні (сонячні промені, електроприлади, велика кількість людей).  Серія SRH - монтаж за допомогою накидної гайки М 30 х 1,5 підходить для всіх термостатичних вентилів з даним типом підключення. З установкою нуля - повне перекриття циркуляції незалежно від навколишньої температури. Без установки нуля - незалежно від температури захист від замерзання спрацьовує при 7 ° С.
  • Встановлюються без додаткових кінцевих фітингів на радіатори з вбудованими термостатичними вставками типу Heimeier (або Simplex-Pro) наступних виробників радіаторів: ARA, Arbonia, BEMM, Bremo, Caradon-Stelrad, Cetra, Concept, Dekatherm, Delta, Demrad, DiaNorm, Dia-therm, Dunaferr, DURA, Ferroli, Ferro-Wär technik, Hagetec, Henrad, HM-Heizkörper, Hoval, Itemar / Biasi, Kaitherm, Kermi, Korado, Manaut, Neria, Purmo, Radson, Rettig, Starpan, Stelrad, Superia, VEHA, VSZ-Korado, Zehnder, Zehnder-Runtal, Zenith
Контактна інформація N/A
Детальна інформація щодо продукту http://www.meibes.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 3 400 грн / 2800 кВт·год*
88,0%
12,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Rossweiner StarTec 4 SRH

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.