Romstal ECOHEAT, 15,5 kW

від Romstal
  • Тепловий насос повітря-вода для опалення / охолодження Romstal ECOHEAT, 15,5 kW
  • • робота на опалення та охолодження; • інверторний компресор значно знижує витрати електричної енергії - більше ніж на 30%; • високий СОР; • робота до -20°С; • спліт система, не потрібно використовувати гліколевий контур; • резервний електричний нагрівач; • максимальна комплектація (насос Wilo-Yonos PARA, розширювальний бак, пластинчастий теплообмінник AlfaLaval); • вбудована погодозалежна автоматика, з 2х зонним керуванням та можливістю адаптації до резервного джерела теплоти та геліосистеми; • кімнатний термостат з програматором в комплекті. Габарити внутрішнього блоку, ВхШхД - 400х427х865 Габарити зовнішнього блоку, ВхШхД - 900×1327×400 Вага внутрішнього блоку, кг - 54 Вага зовнішнього блоку, кг - 115 Живлення, В/Гц - 380-415/3/50 Ефективність при роботі опалення з температурою вихідної води 35°С - А++ Ефективність при роботі опалення з температурою вихідної води 55°С - А+ Пусковий ток, А - 18 Холодильний агент, тип/к-ть/кг - R410A/4,2 Максимальна t подачі, С° - 60°C Максимальний шум, Дб - 66
Контактна інформація Ромстал Україна 04655, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, буд. 4-А, тел.+38 0444518948, www.romstal.ua, shop@romstal.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.romstal.ua
Максимальна потужність, кВт 14,6
Технологія повітря-вода
COP 4,40

Річна економія
Річна економія: 34 900 грн / 29200 кВт·год*
26,5%
73,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Romstal ECOHEAT, 15,5 kW

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.