RHOSS THHEY 122

від RHOSS
  • Надзвичайно компактні та малошумні теплові насоси типу "вода-вода". Виробник "Rhoss" (Італія). Фреоновий контур реверсивного типу з озонобезпечним фреоном R410a.
  • Надзвичайно компактні та малошумні теплові насоси типу "вода-вода". Виробник "Rhoss" (Італія). Фреоновий контур реверсивного типу з озонобезпечним фреоном R410a. Герметичні компресори спірального типу. Конструктивні особливості: • вбудований тепловий захист компресорів; • теплообмінник зі сторони споживача виконується із нержавіючої сталі та постачається с електричний нагрівачем і диференційним реле протоку; • теплообмінник зі сторони викиду тепла виконується із нержавіючої сталі та постачається с електричний нагрівачем і диференційним реле протоку; • мікропроцесорне керування з програмним забезпеченням Adaptive Function Plus logic; • корпус: оцинкована фарбована сталь зі звукоізоляцією.
Контактна інформація ТОВ "ТЕХЄВРОКЛІМАТ", 04080, м. Київ, вул. Межигірська, 82-А, +38 (044) 379-12-07
Детальна інформація щодо продукту http://www.rhoss.com/...
Максимальна потужність, кВт 29,9
Технологія вода-вода
COP 6,29

Річна економія
Річна економія: 38 100 грн / 31700 кВт·год*
20,2%
79,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення RHOSS THHEY 122

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.