Reynaers CW 50 HI / 6i-16Ar-6-16Ar-6i

від Крафт
  • Фасадна система з підвищеною теплоізоляцією
  • Curtain Wall 50 - стійко-ригельна фасадна система з найширшою лінійкою рішень для різних вимог і цілей: вогнестійкі, з поліпшеною теплоізоляцією, по сталі - з поліпшеними несучими здібностями, для світлопрозорих дахів і з відкриванням різних типів. Система передбачає три види структурного скління, створюючи суцільно-скляну зовнішню поверхню фасаду. Система розрахована на встановлення двох- або трьохкамерних склопакетів, що дозволяє застосовувати її для енергопасивних будівель.
Виробник Крафт
Контактна інформація alum.kraft@gmail.com; т.: +38 (044) 501-04-84; 03022 м. Київ, вул. Васильківська 30, оф. 201; http://крафт.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.reynaers.ua/...
Матеріал Алюміній
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 1,13

Річна економія
Річна економія: 3 100 грн / 2500 кВт·год*
89,1%
10,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Reynaers CW 50 HI / 6i-16Ar-6-16Ar-6i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.