REVOLUTION (VEKA SOFTLINE-82 / 4i-16ТАr-4-16TАr-4МF)

від Вікно Плюс
  • 7-ми камерна система з замкнутим армуванням, фурнітура ActivPilot з протизламною ручкою Hoppe Secustik, двухкамерний енергозберігаючий склопакет - 44мм з теплою дистанційною рамкою та мультифункціональним склом, заповнений аргоном.
  • Профільна система VEKA (Німеччина) класс А: Softline 70 - ширина профілю - 70мм. Кількість камер - 5, армування - квадрат, товщина 1,5 мм. Товщина зовнішньої стінки - 3мм. Склопакет шириною - 24-32 мм. Елегантний дизайн з плавним заокругленими формами. Softline 82 - ширина профілю - 82мм. Кількість камер - 7, армування - квадрат, товщина 1,5 мм (можливо і 2мм ). Товщина зовнішньої стінки - 3мм. Склопакет шириною - 32-44 мм. Гумовий ущільнювач - SEMPERIT, 3-х контурна система. Уся продукція комплектується фурнітурою - Winkhaus та протизламною ручкою Hoppe secustik. Склопакети п’яти типів - класичний, теплий, тихий, безпечний та перспективний з використанням теплої дистанційної рамки та мультифункціонального скла. Головна перевага - виготовлення високоякісних вікон та дверей будь-якої форми, будь-якого дизайну.
Виробник Вікно Плюс
Контактна інформація ТМ «Вікно Плюс», 32300, Україна, м. Кам'янець-Подільський, вул. Князів Коріатовичів, 21, тел.: +38 (097) 033 00 03, e-mail@viknoplus.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.viknoplus.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 1,20

Річна економія
Річна економія: 3 200 грн / 2600 кВт·год*
88,7%
11,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення REVOLUTION (VEKA SOFTLINE-82 / 4i-16ТАr-4-16TАr-4МF)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.