РЕТРА 50-3М

від Retra
  • Котел «Ретра-3М» застосовується для центрального опалення індивідуального помешкання, адміністративних, промислових, складських приміщень тощо. Він працює в режимі ручного завантаження та пристосований для спалення будь-якого виду твердого палива. Котел комплектується вентиляторами, електронним пультом керування, групою безпеки. Продумана конструкція та система розподілу подачі повітря в топці забезпечує максимальну ефективність та високий ККД котла, що сягає 93%.
  • Зусиллями фахівців ПП «Ретра–3М» вдалося здійснити рішучий новаторський крок у цьому напрямку та налагодити виробництво опалювальних водогрійних твердопаливних котлів «Ретра» тепловою потужністю від 25 до 2000 кВт. Це унікальне обладнання, яке не має аналогів в Україні. Котли виробництва ПП «Ретра-3М» поєднують високу ефективність роботи з низькою вартістю. Основною перевагою даного обладнання є те, що в якості сировини може використовуватися будь-яке тверде паливо: низькоякісне вугілля, торф, брикет, дерев’яні обрізки, солома, макулатура тощо. При експлуатації котлів «Ретра» відсутні будь-які обмеження щодо вибору виду і об'ємів палива. Шкідливі речовини при цьому абсолютно не виділяються в атмосферу. Котел комплектується вентиляторами, електронним пультом керування, групою безпеки. Важливими аргументами на користь ПП «Ретра-3М» є високий коефіцієнт корисної дії, який становить аж 93%. Продумана конструкція та система розподілу подачі повітря в топці забезпечує максимальну ефективність роботи обладнання. Надійність котлів «Ретра-3М» перевірена роками. В цьому переконалися не лише українські, а й іноземні споживачі. За п’ятнадцять років на ринку опалювальної техніки, котли із знаком "РЕТРА" здобули заслужене визнання.
Виробник Retra
Контактна інформація 33024, Україна, м.Рівне, вул.Старицького, 45, e-mail: retra@retra.com.ua; тел./факс: +380362256038
Детальна інформація щодо продукту http://retra.rivne.ru/...
Технологія біомаса, біопаливні брикети, дрова
Максимальна потужність, кВт 50,0
Мінімальна потужність, кВт 25,0
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення РЕТРА 50-3М

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.