Ретра 32 - 4М COMBI

від Retra
  • Котел «Ретра-4М Combi» застосовується для центрального опалення індивідуального помешкання, адміністративних, промислових, складських приміщень тощо. Він працює в ручному та автоматичному режимах. Котел комплектується елеткронним блоком керування, двома вентиляторами, факельним пальником, живильним бункером, гнучким шнеком з рукавом. На замовлення можлива комплектація з ретортним пальником. Продумана конструкція та система розподілу подачі повітря в топці забезпечує максимальну ефективність та високий ККД котла, що сягає 93%.
  • Твердопаливні котли моделі «РЕТРА-4М COMBI» тепловою потужністю від 25 до 150кВт являються універсальними побутовими та промисловими котлами, які працюють по принципу верхнього спалювання палива. Стінки та колосникова решітка охолоджуються водою і виконані із якісної сталі. Завантаження і спалювання палива може відбуватись трьома способами: • Режим ручного завантаження • Режим роботи з факельним пальником • Режим робити з ретортним пальником (по замовленню)
Виробник Retra
Контактна інформація 33024, Україна, м.Рівне, вул.Старицького, 45, e-mail: retra@retra.com.ua; тел./факс: +380362256038
Детальна інформація щодо продукту http://www.retra.com.ua/
Технологія Ні
Максимальна потужність, кВт 32,0
Мінімальна потужність, кВт 9,6
Ефективність, % 86,0

Річна економія
Річна економія: 9 000 грн / 7400 кВт·год*
81,4%
18,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Ретра 32 - 4М COMBI

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.