REHAU Synego / 4i-14Ar-4-16Ar-4i

від Alnat
  • Унікальність Рехау Сінего незвичайність конструкції: профіль для рам - семи камерний, а профіль для стулок - шести камерний, при цьому монтажна глибина 80 міліметрів, що в свою чергу дозволяє встановити теплий склопакет. Новинкою є можливість доукомплектувати вікно третім MD контуром ущільнення. Гарантовано забезпечує сто відсотковий захист від протягу та додаткову звукоізоляцію.
  • З вікнами Сінего у Вашій оселі буде тепліше, а витрати на опалення знизяться. Це ідеальний варіант, щоб заощадити! Сінего до 50% підвищать теплоізоляційні показники у порівнянні зі звичайними вікнами.Для вікон Синего застосовується ущільнювач RAU-PREN, сірого кольору. Застосування такого ущільнювача допомагає візуально збільшити площу. Поліпшена спеціальна формула HDF захищає профільну поверхню, а також надає вікнам характерний блиск.Поліпшена звуко-шумоізоляція дозволяє включити вдома режим тиші, а вуличний шум залишити за закритими вікнами.
Контактна інформація м.Київ, вул.Радунська, 3, оф.200. тел.097-622-30-30, 099-622-30-30, 073-622-30-30 e-mail:iq@alnat.ua
Детальна інформація щодо продукту https://alnat.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 1,03

Річна економія
Річна економія: 2 900 грн / 2400 кВт·год*
89,5%
10,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення REHAU Synego / 4i-14Ar-4-16Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.