REHAU Synego / 4i-16-4-14-4Solar

від Вікнова
  •       Металопластикові вікна SYNEGO – це висока теплоізоляція і ідеальний спосіб економити. Встановивши вікна з профілю REHAU SYNEGO, ви станете значно менше платити за енергоносії. 80-ми міліметрову конструктивна глибина профілю дозволяє встановлювати склопакет шириною до 51 мм.
  • REHAU Synego це вікна з 6 ти профілем стулки і 7, ми камерним профілем рами з монтажною глибиною 80 мм,що забезпечує високий рівень теплоізоляції для економії на опаленні до вашого будинку. Завдяки спеціальній рецептурі ПВХ і новому вдосконаленому способу виробництва, більш гладка поверхня профілю. Тому бруд не затримується, а Ваші вікна щодня сяють як нові. Спеціальна система ущільнень захистить Вас від протягів і вогкості, а також забезпечить оптимальний притвор, щоб Ви могли відкривати і закривати вікна без додаткових зусиль. Склопакет з двокамерним енергозберігаючими склопакетами товщиною до 51 мм гарантує додатковий захист від зовнішніх впливів. Німецька фурнітура WINK HAUS дозволяє встановити різноманітну кількість додаткових аксесуарів, що підвищують комфорт і безпеку користувача. Теплоізоляція з ущільненням стулки Uf = 1,0 Вт \ м2К Звукоізоляція без сталевого армування в Rw, P = 46Дб Характеристики: Виробник "Вікнова” Профільна система REHAU Synego Фурнітура: WINK HAUS Переваги наших вікон Підвищена теплоізоляція дозволяє значно скоротити витрати на опалення і кондиціонування, збільшуючи зону комфорту. Істотно скорочує рівень шуму, перетворюючи Ваш будинок в оазис спокою. Спеціальна система ущільнень захистить Вас від протягів і вогкості, а також забезпечить оптимальний притвор, щоб Ви могли відкривати і закривати вікна без додаткових зусиль. Завдяки спеціальній рецептурі ПВХ і новому вдосконаленому способі виробництва поверхню профілю більш гладка.
Контактна інформація ТОВ "РЕНОМЕ-ПАРТНЕР", 33027, м.Рівне, вул..Старицького 45, тел/факс.: +38 (0362) 62-20-02, e-mail: viknova_rivne@renome.ua
Детальна інформація щодо продукту http://viknova.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,92

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення REHAU Synego / 4i-16-4-14-4Solar

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.