REHAU GENEO PHZ / 4i-20Kr-4-20Kr-4i

від Вега Пласт
  • Ідеально підходить для будинків з низьким споживанням енергії та для заміни вікон в старих будівлях з акцентом на енергозбереженні. Відповідає стандарту будинків з пасивним опаленням. Підходить для висотного будівництва.

  • Завдяки використанню термомодулів та спеціально вмонтованого середнього ущільнення система GENEO PHZ стає сертифікованим рішенням для застосування в будинках з пасивним опаленням. Усі переваги системи GENEO зберігаються, незважаючи на найвищі вимоги по теплоізоляції. Дозволяє значно скоротити витрати на опалення та кондиціювання, збільшуючи зону комфорту. Надзвичайна міцність без додаткових містків холоду. Можливість відмовитися від додаткового металевого армування у 90% випадків. Три контури ущільнення забезпечують відмінні ізоляційні властивості вікон. Високоеластичний та стійкий до навантажень матеріал гарантує тривалий термін експлуатації. Блискучий вигляд. Легке та швидке усунення забруднень за допомогою звичайних миючих засобів. Забезпечує широкі можливості архітектурного оформлення. Різноманітні кольорові рішення (кашування, лакування, алюмінієві накладки). Вперше з повністю армованого профілю можна виготовити круглі, трикутні, трапецієвидні вікна. Забезпечує оптимальне проходження світла.
Виробник Вега Пласт
Контактна інформація ТОВ "Вега Пласт", Ващенківський пров., 28а, Харків
Детальна інформація щодо продукту http://www.rehau.com/...
Матеріал Композит
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Криптон
R, м²К/Вт 1,22

Річна економія
Річна економія: 3 200 грн / 2600 кВт·год*
88,7%
11,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення REHAU GENEO PHZ / 4i-20Kr-4-20Kr-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.