REHAU GENEO / 4i-16TdKr-6-14TdKr-4i

від КОРСА
  • REHAU GENEO (Рехау Генео) – це інноваційний продукт від компанії REHAU. Це унікальна 6-ти камерна профільна система глибиною 86 мм, виготовлена з матеріалу RAU-FIPRO. Основа профілю посилена скло-фіброю (питома межа міцності скловолокна втричі вища, ніж в сталі, а модуль пружності більш ніж в 15 разів вищий, ніж у бетону).
  • Завдяки відсутності металевого армування ця система на 40% легша за інші: зручність транспортування; швидкість монтажу конструкції; зниження навантаження на будівлю; зниження ваги стулки, що спрощує процес відкривання та закривання конструкції і продовжує термін служби фурнітури. Максимальна міцність і жорсткість конструкцій - наявність армуючого шару в кутах призводить до більшої стабільності звареної конструкції. Повна герметичність за рахунок наявності додаткового, центрального контуру ущільнення. Різноманітні форми і розміри вікон, елегантний дизайн, який відображає останні тенденції європейської архітектури. Відмінна зламобезпека та високий рівень шумоізоляції, який не можна було досягти до сьогоднішнього дня.. Абсолютний комфорт експлуатації, який досягається за рахунок: ущільнювачів нового покоління з матеріалу RAU PREN, які дозволяють знизити зусилля закриття стулок на 10%; гладка антистатична поверхня, яка полегшує догляд за вікнами; похилий фальц, який покращує відведення вологи. Технічні характеристики
Виробник КОРСА
Контактна інформація Вінниця, вул. Театральна, 3, тел: 0 (800) 210-210, vin.office1.mgr1@korsa.ua, www.korsa.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.korsa.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Криптон
R, м²К/Вт 1,02

Річна економія
Річна економія: 2 900 грн / 2400 кВт·год*
89,5%
10,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення REHAU GENEO / 4i-16TdKr-6-14TdKr-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.