REHAU GENEO / 4i-16Ar-4-16Ar-4Zero

від Крона
  • Віконна система REHAU GENEO® - це унікальна система віконних профілів, армованих в масі. Вона є справжнім проривом в області виробництва віконних конструкцій і виводить вироби віконної галузі на новий, високий рівень споживчих характеристик. В основі винаходу - інноваційний фіброволоконний матеріал RAU-FIPRO®, який відрізняється рекордною міцністю, опірністю до навантажень і дозволяє відмовитися від сталевого армування.
  • Вікна з профільних систем GENEO є повнітю енергозберігаючими та встановлюють нові стандарти щодо енергозбереження, а також надають Вам високу гарантію збереження інвестицій. Тому що завдяки відмінному теплозбереженню від GENEO Ви вже сьогодні виконуєте норми по енергоефективності, які планують впровадити у 2012 році разом з новим розпорядженням по енергозбереженню (EnEV). Економія енергії до 76%*. Не існує кращого способу налаштувати Ваш побут на майбутнє! Скільки енергії Ви можете заощаджити?  *Зниження енерговитрат на одному вікні при заміні старого дерев’яного/металопластикового вікна 80-их років (Uf=1,9, Ug=3,0) на вікно з профілю GENEO (Uf=0,91, Ug=0,5, розміри вікна 123×148 cм). Тільки з GENEO: зламобезпека включно з теплозбереженням. Будуйте, спираючись на надійність, – дієва система захисту від зламу. Найбільша кількість зламів у Німеччині відбувається через легкодоступні вікна та балконні двері – вдень, коли господарів немає вдома.Великій кількості спроб незаконного проникнення в помешкання вдається запобігти. Ви можете себе від цього вберегти! Є допоміжні заходи, які сприяють кращому захисту вікна від зламу. Заявдяки таким заходам понад 1/3 всіх спроб зламу закінчуються на «стадії спроби». Купуючи вікна, звертайте увагу на достатній захист! Таким чином, Ви отримуєте вікна, які пропонують не тільки найкращу теплоізоляцію, а й оптимальну безпеку.Завдяки GENEO Ви отримуєте дієвий захист від зламу до класу стійкості 2 без металевого армування в профілі, а отже й включно з оптимальною/дієвою теплоізоляцією. Зламозахист по класу стійкості 3 можна реалізувати із застосуванням допоміжних заходів. Німецька поліція рекомендує клас захисту від зламу 2.
Контактна інформація ТОВ "Крона", Київ.обл. Києво-Святошинськ.р-н с.Горенка вул. Садова буд. 23
Детальна інформація щодо продукту http://okna-krona.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 1,13

Річна економія
Річна економія: 3 100 грн / 2500 кВт·год*
89,1%
10,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення REHAU GENEO / 4i-16Ar-4-16Ar-4Zero

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.