Rehau Geneo / 4і-16Ar-4-16Ar-4i

від Арка-Плюс
  • Серед переваг вікон системи REHAU GENEO - не тільки висока енергоефективність. Вони міцні,орієнтовані на майбутнє та пропонують максимальний комфорт. Завдяки підвищеній звукоізоляції вони забезпечують приємну тишу, а за допомогою виняткового захисту від злому - оптімальную безпеку.
  • Профільна система REHAU GENEO відрізняється найвищим рівнем якості і надійності. Основа виробу - інноваційне фіброволокно RAU - FIPRO®, яке надає профілю такі корисні властивості, як рекордна опірність навантаженням і міцність, а також виключає необхідність застосування сталевого армування. Вікна з профілю GENEO встановлюються в заміських котеджах і висотних будівлях, в нових і реконструйованих спорудах, а також у будинках з пасивним опалюванням.
Виробник Арка-Плюс
Контактна інформація ТОВ "Арка - Плюс", 19604, Черкаська обл. Черкаський р-н., с. Червона Слобода, вул. Першотравнева, 71, 067-474-73-48, 067-474-05-19, okna@arka.ua
Детальна інформація щодо продукту http://arka.ua/...
Матеріал Композит
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 1,11

Річна економія
Річна економія: 3 100 грн / 2500 кВт·год*
89,1%
10,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Rehau Geneo / 4і-16Ar-4-16Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.