REHAU EURO-DESIGN 70 / 4i-10Ar-4-10Ar-4i

від Alnat
  • Пластикові вікна даної серії спроектовані так, що їх прозора частина значно більша, ніж у інших вікон. Металопластикові вікна Extra Therm City буквально закохані у сонячне світло та створені для того, щоб ділитися ним зі своїми господарями. Збільшена прозора частина цих вікон візуально збільшує й квартиру, навіть невелику за площею.
  • Вікна Extra Therm серії City виготовлено на основі теплої 5-камерної системи профілів REHAU Euro Design 70, які виробляються виключно в ЄС (на заводі у м.Шрем/Польща та на заводі у м.Віттмунд/Німеччина) з застосуванням екологічних кальцій-органічних стабілізаторів, що не містять свинцю й інших важких металів.Абсолютна перевага вікон Extra Therm серії City — низько профільна стулка, за рахунок якої значно збільшується прозора частина вікна, що суттєво збільшує попадання сонячного світла і покращує мікроклімат Вашої оселі. Сірий каучуковий ущільнювач у поєднанні з білим кольором профілю надасть вікну ще більшої чистоти та елегантності.
Виробник Alnat
Контактна інформація м.Київ, вул.Радунська, 3, оф.200. тел.097-622-30-30, 099-622-30-30, 073-622-30-30 e-mail:iq@alnat.ua
Детальна інформація щодо продукту https://alnat.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,86

Річна економія
Річна економія: 2 700 грн / 2200 кВт·год*
90,4%
9,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення REHAU EURO-DESIGN 70 / 4i-10Ar-4-10Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.