REHAU Euro Design 70 / 4-14-4-14Ar-4i

від ЕлДом
  • Застосовується для виготовлення вікон, балконних та вхідних дверей. Оптимально підходить як для об'єктного, так і для приватного будівництва. Ефективне для будівель з низькими енерговитратами.
  • Кількість камер: 5. Рівень теплоізоляції дозволяє заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні. Звукоізоляція до 43 дБ дозволяє насолоджуватися тишею, навіть якщо за вікном жвава магістраль.Дозволяє виготовити вікна певної форми, наприклад, круглі, трикутні, трапецієвидні. Два контури ущільнення Затримують повітряний потік, запобігають попаданню пилу та вологи зовні. Поверхня (Hign Definition Finishing (HDF)) Легке та швидке усунення забруднень за допомогою звичайних миючих засобів. Різноманіття конструктивних рішень завдяки широкій лінійці додаткових профілів.
Виробник ЕлДом
Контактна інформація ТОВ "Колегія-2015", Україна, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 4-Б, +38 (0352) 477-100, office@eldom.ua, www.eldom.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.rehau.com/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,75

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення REHAU Euro Design 70 / 4-14-4-14Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.