REHAU Euro-Design 70 / 4Solar-12-4-16Ar-4i

від Okron
  • Під час виробництва наших ПВХ вікон в Полтава використовуються енергозберігаючий склопакет та профіль REHAU-Euro-Design 70 Використовується фурнитура Roto
  • Вікна REHAU від OKRON дозволяє зробити дім світлим і комфортним. Завдяки сучасним технологіям кожен покупець зможе вибрати вікна, які відповідають будь-яким вимогам збереження тепла, шумоізоляції, безпеки, екологічності, захисту від нагрівання сонячними променями. А також підібрати нестандартні колірні рішення. REHAU-Ecosol-Design 70 (5 камер, глубина профиля 70 мм). Товщина склопакета 40 мм. 1)Дозволяе заощадити кошти на опалення і кондиціювання приміщення . 2) Ефективний для зниження температури приміщення: оптимальні показники теплоізоляції для нашої кліматичної зони (U = 1.3 Вт/м2К) і звукоізоляції (до 4 класу). 3)Ідеально підходить для виготовлення вікон великих та нестандартних розмірів.
Виробник Okron
Контактна інформація ТОВ "ПЦ"СКАЙТЕК""(ТМ "OKRON"), м.Полтава,Україна, вул.Ливарна,8, тел.: (0532)56-64-10, (095)69915-82,(067)539-02-93, E-mail:okronpoltava@gmai.com, http://okron.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://okron.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,87

Річна економія
Річна економія: 2 700 грн / 2200 кВт·год*
90,4%
9,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення REHAU Euro-Design 70 / 4Solar-12-4-16Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.