REHAU Ecosol Design 70 / 4i-16Ar-4-12Ar-4i

від Вікнова
  • Конструктивна глибина 5-ти камерної профільної системи EURO 70: 70 — 115 мм. Звукоізоляція до 43дБ. Коефіцієнт теплопередачі - 1,3 Вт/м²K, Коефіцієнт опору теплопередачі 0,8 м²K/Вт.
  • Профільна система REHAU EURO 70 має 5-ти камерну будову та монтажну глибину від 70 мм. Створена за технологією коекструзії (серцевина профілю виготовлена з вторинної сировини) та повністю відповідає вимогам Державної програми компенсації заходів з термомодернізації житлового фонду. Покращений дизайн, різноманіття форм і кольорів стулки дозволяють задовольнити найвищі вимоги до дизайну та довершують інтер'єр вашого будинку. Коефіцієнт опору теплопередачі Rf = 0,77 м2К \ Вт, коефіцієнт теплоізоляції Uf = 1,3 Вт \ м2К Характеристики: Виробник "Вікнова" Профільна система REHAU Euro 70 Фурнітура: WINK HAUS
Виробник Вікнова
Контактна інформація ТОВ "РЕНОМЕ-ПАРТНЕР", 33027, м.Рівне, вул..Старицького 45, тел/факс.: +38 (0362) 62-20-02, e-mail: viknova_rivne@renome.ua
Детальна інформація щодо продукту http://viknova.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,89

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення REHAU Ecosol Design 70 / 4i-16Ar-4-12Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.