REHAU Ecosol Design 70 / 4і-14-4-14-4і

від Північ-Вікна
  • Під час виробництва "Північ Вікна" використовує профільну 5 камерну систему глибиною 70 мм, з 40 мм енергозберегаючим склопакетом, що є оптимальним співвідношенням ціни та якості. Такі вікна створять атмосферу комфорту і затишку у Вашій оселі.
  • Компанія ТОВ «Північ - Вікна» виготовляє віконні конструкції з 2003 року на власному виробництві, що розташоване у м. Києві. Для віконних та балконних систем використовуються профілі REHAU, що офіційно поставляються компанією. Комплектуються вікна фурнітурою європейського стандарту. Якість виконання робіт постійно контролюється компанією REHAU. Завдяки сучасним технологіям кожен покупець зможе вибрати вікна, які відповідають вимогам збереження тепла, шумоізоляції, безпеки, екологічності. Вікна REHAU Ecosol Design 70 дозволяють зробити дім світлим і комфортним. Це оптимальний рівень теплоізоляції Вашого будинку, які допоможуть зменшити тепловтрати в приміщенні, а отже, зекономити кошти на опаленні.
Виробник Північ-Вікна
Контактна інформація ТОВ "Північ-Вікна", Україна, м. Київ, вул. В.Касіяна, 2/1, 4 секція, тел: (044) 219-218-0; (067) 503-00-43; kas@pivnich-vikna.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://pivnich-vikna.com.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,81

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення REHAU Ecosol Design 70 / 4і-14-4-14-4і

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.