REHAU Ecosol Design 70 / 4-14Ar-4-14Ar-4i

від Вега Пласт
  • Під час виробництва наших ПВХ вікон в Києві використовуються мультіфункціональне скло GlasTroesch і профіль REHAU-Ecosol-Design 70, фурнітура Siegenia
  • Металопластикові вікна ВЕГА-ПЛАСТ вирішують головне завдання на сьогоднішній день — енергозбереження в вашому будинку. В той же час сучасні технології виробництва дозволяют виробляти вікна ПВХ різних розмірів, форм та кольорів. За способом відкривання, вікна бувають чотирьох типорозмірів: глухі, поворотні, поворотно-відкидні та паралельно-зсувні. Особливо зручний останній розмір для балкона, лоджиї, зимового саду або веранди де простір обмежено. Таке вікно може втримувати нагрузку до 200 кг. В чому ж принцип енергозбереження вікон «ВЕГА-ПЛАСТ»?

    Секрет успіху криється в двох моментах:

    • Спеціальне покриття самого скла, яке відбиває тепло в середину приміщення;
    • Будова самого склопакета — кількість камер та заповнення простору між склом газом, наприклад аргоном.

    Для реалізації такого енергозбереження в виробництві наших вікон ПВХ в Києві використовується мультіфункциональне скло GlasTroesch та різні системи профіля REHAU-Ecosol-Design 70.

Виробник Вега Пласт
Контактна інформація ТОВ "Вега Пласт", Ващенківський пров., 28а, Харків
Детальна інформація щодо продукту http://wegaplast.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,79

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення REHAU Ecosol Design 70 / 4-14Ar-4-14Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.