REHAU Brilliant-Design / 4E-16-4-12-4E

від Вікнова
  •   Системна глибина: 70 мм (для коробки можливо 80 мм) / ущільнення притвору • П’ятикамерна (шестикамерна) конструкція профілів із значенням коефіцієнта теплопередачі kr до 1,2 Вт/м2К (R=0,79м2oС/Вт). • Звукоізоляція: до класу 5 (VDI 2719) • Захищенність від злому: до класу 3 (DIN V ENV 1627) • Повітре- та і водонепроникність: до групи навантажень «С» • Рішення для виконання еркерних та кутових з’єднань без ризику утворення конденсату
  • REHAU Brilliant-Design –це вікно з гладкою і блискучою поверхнею 5-ти камерного профілю, створює ізолюючий бар'єр між температурою в приміщенні і низькою температурою зовні. Особливістю дизайну є заокруглення з зовнішньої сторони стулки та вишукана палітра кольорів. Конструктивна глибина 70 мм і два контури ущільнення надійно захистять від холоду, вологи і протягів. Склопакет з двокамерним енергозберігаючим склопакетом товщиною до 41 мм гарантує додатковий захист від зовнішніх впливів. Німецька фурнітура WINK HAUS дозволяє встановити різноманітну кількість додаткових аксесуарів, що підвищують комфорт і безпеку користувача. Коефіцієнт опору теплопередачі Rf = 0,77-0,83 м2К \ Вт, коефіцієнт теплоізоляції Uf = 1,3 Вт \ м2К Звукоізоляція відноситься до класу 5 (VDI 2719) Характеристики: Виробник "Вікнова" Профільна система REHAU Brilliant-Design Фурнітура: WINK HAUS Переваги наших вікон • Різноманіття конструктивних рішень за рахунок широкого вибору профілів • Гладка поверхня, що легко очищується • Скошений фальц рами і стулки забезпечує водовідведення • Ширина камери армування дозволяє застосовувати армування з високими статичними характеристиками • Однакове армування профілів коробки і стулки сприяє зменшенню складських запасів і пересортиці Система профілів екологічна, підлягає вторинній переробці
Виробник Вікнова
Контактна інформація ТОВ "РЕНОМЕ-ПАРТНЕР", 33027, м.Рівне, вул..Старицького 45, тел/факс.: +38 (0362) 62-20-02, e-mail: viknova_rivne@renome.ua
Детальна інформація щодо продукту http://viknova.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,82

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення REHAU Brilliant-Design / 4E-16-4-12-4E

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.