Rehau Brilliant / 4-16- 4-12TdAr-4i

від КОРСА
  • Конструкційна глибина 70 мм Кількість камер 5 камер Максимальна товщина склопакету до 40 мм Теплоізоляція R= 0,83 - 0,77 м²°C/Вт Звукоізоляція до Rw,P= 43 дБ
  • Елегантний, сучасний вигляд і глянсова поверхня підкреслять виразність Вашого будинку. Ви можете вибирати між різними кольорами і формами. Відмінною рисою профільної системи REHAU BRILLANT є м'які заокруглені контури віконної рами; Глибина профільної системи 70 мм, а збереження тепла забезпечують 5 повітряних камер. Завдяки гладкій поверхні та скошеному фальці вікна менше забруднюються, швидко і легко очищаються водою з додаванням невеликої кількості миючого засобу і м'якою тканинною серветкою; В залежності від Ваших вимог до безпеки ми можемо запропонувати відповідний рівень захисту від злому в різних комплектаціях вікна; Вікна даної профільної системи забезпечують високу звукоізоляцію (до 43 Дб). Відмінна теплоізоляція (R= 0,83 - 0,77 м2°C/Вт) забезпечує затишок і комфорт у будь-який час року; Два контури ущільнення забезпечують герметичність затримуючи повітряні потоки і запобігаючи потраплянню пилу та вологи ззовні.
Виробник КОРСА
Контактна інформація Вінниця, вул. Театральна, 3, тел: 0 (800) 210-210, vin.office1.mgr1@korsa.ua, www.korsa.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.korsa.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,77

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Rehau Brilliant / 4-16- 4-12TdAr-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.