Reflex HF 300 / R_C

від Reflex
  • Акумулюючий бак Reflex HF 300R_C , з ревізійним фланцем, з ізол. клас С, сірий
  • Акумулюючі ємності (буферні накопичувачі) Reflex HF застосовуються для накопичення холодо- і теплоносія. Завдяки попередньому нагромадженню теплоти в буферних ємностях, вдається оптимально і відповідно до потреб експлуатувати котельню установку. Буферні накопичувачі Reflex HF також широко застосовуються в системах охолодження. Буферні накопичувачі Reflex HF працюють на основі температурного розшарування і діють як акумулююча теплова ємність. Буферні накопичувачі серії H здатні розділяти процеси виробництва і витрат теплоти як у часі, так і гідравлічно. Наявність трьох патрубків приєднання, у верхній частині буферного накопичувача, для подачі і відведення води, і двох патрубків приєднання, в нижній частині, обратки від споживача теплоти або до тепловиробників забезпечують різні варіанти приєднання і обв'язки.
Контактна інформація "ФЕКО", м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТПК Будмаркет №34, тел.: +38 (067) 675-52-04, office@feko.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://feko.com.ua/...
Товщина, мм 100
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Reflex HF 300 / R_C

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.