VENTS VUT 180 Р5В ЕС А14 ЕРР

від ВЕНТИЛЯЦІЙНІ СИСТЕМИ
  • Установки обробки повітря ВУТ 180 П5Б ЕС являють собою повністю готові вентиляційні агрегати з утилізацією тепла і забезпечують фільтрацію повітря, подавання свіжого, а також видалення забрудненого повітря. Тепло, що міститься у витяжному повітрі, використовується для нагрівання припливного повітря у високоефективному пластинчастому рекуператорі. Установки застосовуються для енергооефективної вентиляції приватних будинків та квартир і призначені для з’єднання з повітропроводами круглого перерізу номінальним діаметром 150 мм.
  • Корпус виготовлено зі спіненого поліпропілену (EPP), який має високі тепло- та звукоізоляційні властивості. Для фільтрації припливного повітря в установці застосовуються два вбудованих фільтри з класом очищення G4 та F7. Фільтрування витяжного повітря здійснюється вбудованим фільтром з класом очищення G4. Установки ВУТ/ВУЕ 180 П5(Б) ЕС А14/А21 оснащені байпасом для літнього провітрювання (охолодження приміщення за рахунок прохолодного повітря з вулиці). Установка призначена для підвісного стельового, настінного горизонтального або вертикального монтажу з використанням монтажних кронштейнів. Під час монтажу установки необхідно забезпечити мінімальний доступ до неї для робіт із обслуговування або ремонту
Виробник ВЕНТИЛЯЦІЙНІ СИСТЕМИ
Контактна інформація Приватне акціонерне товариство "Вентиляційні системи", sale@vents.ua, (044) 406-36-27, 01030, м.Київ, вул. М.Коцюбинського, 1, www.vents.ua
Детальна інформація щодо продукту https://vents.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 79,6

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of VENTS VUT 180 Р5В ЕС А14 ЕРР

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.