VENTS VUT 1000 PW ЕС

від ВЕНТИЛЯЦІЙНІ СИСТЕМИ
  • Припливно-витяжні установки ВУТ ПВ ЕС з водяним нагрівачем являють собою повністю готові вентиляційні агрегати, які забезпечують фільтрацію, подачу свіжого повітря у приміщення та видалення забрудненого. Водночас тепло витяжного повітря передається припливному повітрю через пластинчастий рекуператор.
  • Застосовуються в системі вентиляції і кондиціювання приміщень різного призначення, які потребують економічного рішення і керованої системи вентиляції. Застосування ЕС-моторів дозволяє зменшити споживання електроенергії в 1,5-3 рази і водночас забезпечити високу продуктивність і низький рівень шуму. Усі моделі призначені для з’єднання з круглими повітропроводами номінальним діаметром 160 (150), 200, 250, 315 і 400 мм. Використовуються високоефективні електронно‑комутовані (ЕС) мотори постійного струму з зовнішнім ротором, обладнані робочим колесом з назад загнутими лопатками.Такі мотори є на сьогодні найбільш передовим рішенням в області енергозбереження. ЕС-мотори характеризуються високою продуктивністю і оптимальним керуванням у всьому діапазоні швидкостей обертання. Безперечною перевагою електронно-комутованого мотору є високий ККД (до 90 %). ВУТ ПВ ЕС – моделі з рідинним (водяним, гліколієвим) нагрівачем.
Виробник ВЕНТИЛЯЦІЙНІ СИСТЕМИ
Контактна інформація Приватне акціонерне товариство "Вентиляційні системи", sale@vents.ua, (044) 406-36-27, 01030, м.Київ, вул. М.Коцюбинського, 1, www.vents.ua
Детальна інформація щодо продукту https://vents.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 83,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of VENTS VUT 1000 PW ЕС

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.