VENTS VUE 100 P mini

від ВЕНТИЛЯЦІЙНІ СИСТЕМИ
  • Компактна припливно-витяжна установка ВУЕ 100 П міні (ВУТ 100 П міні) – просте і ефективне рішення для створення енергозберігаючої вентиляції окремих кімнат у квартирах, приватних будинках, майстернях, комерційних приміщеннях.
  • Установка являє собою повністю готовий вентиляційний агрегат, який забезпечує фільтрацію, подачу свіжого повітря у приміщення та видалення забрудненого. Водночас тепло витяжного повітря передається припливному повітрю через пластинчастий рекуператор перехресного типу. Застосування вбудованого рекуператора дозволяє значно зменшити витрати на опалення взимку і кондиціювання влітку. Завдяки компактній висоті корпусу та безшумній роботі, ВУЕ 100 П міні (ВУТ 100 П міні) може бути встановлена у приміщенні за підвісною стелею. Призначена для з’єднання з круглими повітропроводами номінальним діаметром 125 мм. Невелика повітророзподільна мережа дозволить вентилювати від одного до декількох приміщень. Регулювання витрати повітря здійснюється за допомогою перемикача швидкостей А3 (П3-1-300). Оснащена надійними і економічними припливним і витяжним відцентровими вентиляторами з вперед загнутими лопатками. Мотор обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну служби (приблизно 40 тисяч робочих годин).
Контактна інформація Приватне акціонерне товариство "Вентиляційні системи", sale@vents.ua, (044) 406-36-27, 01030, м.Київ, вул. М.Коцюбинського, 1, www.vents.ua
Детальна інформація щодо продукту https://vents.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 72,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of VENTS VUE 100 P mini

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.