Vaillant recoVAIR VAR 60/1 D

від Vaillant
  • Системи вентиляції з регенерацією тепла запобігають потраплянню пилу, пилку і інших забруднень в приміщення, підтримуючи температуру, вологість і вміст вуглекислого газу на заданому комфортному рівні. Тепло, що міститься у відпрацьованому повітрі, через насадку регенератора передається свіжому повітрю, що надходить зовні. При цьому зберігається до 85% тепла, втрачається з вентиляційним повітрям. У літній період режим регенерації тепла може бути відключений, щоб охолодити будинок в нічний час без додаткових енерговитрат.
  • Підтримує комфортний і здоровий мікроклімат внутрішнього приміщення. Підтримує вологість і рівень вмісту вуглекислого газу в приміщенні на комфортному для користувача рівні. Забезпечує зниження витрати тепла з вентиляцією і скорочення витрат на опалення / кондиціонування приміщення Низькі експлуатаційні витрати. Потреба в електроенергії в режимі максимальної вентиляції 8,9 Вт Запобігає потраплянню пилу, пилку рослин та інших забруднюючих речей в приміщення Проста експлуатація: керамічний теплообмінник і фільтр з синтетичного матеріалу можуть бути помиті водою в домашніх умовах. Фільтр багаторазового використання Низький рівень шуму. Можливість постійної вентиляції без регенерації (в літні ночі, коли утилізація тепла не потрібно) Можливість провітрювати тільки обрані кімнати в приміщенні в вентиляції яких є необхідність Вентиляційний модуль встановлюється на зовнішній стіні будівлі. Не займає внутрішнього простору, не вимагає установки вентиляційних каналів, не пошкоджує фасад будівлі
Виробник Vaillant
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-40
Детальна інформація щодо продукту https://www.vaillant.ua/...
Тип теплоутилізатора регенеративний з керамічним теплообмінником
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Vaillant recoVAIR VAR 60/1 D

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.