Systemair SAVE VTR 700

від Systemair
  • Побутова припливно-витяжна установка з роторним рекуператором
  • SAVE VTR 700 / B поставляється в білому корпусі з вбудованою панеллю керування в лицьовій частині. Опціонально можливе підключення однієї або декількох виносних панелей управління. Агрегат має можливість підключення зовнішньої кухонного парасольки. Функція передачі вологи з автоматичною функцією захисту від обмерзання. Енергоефективні радіальні вентилятори, з сучасної EC-технологією. Роздільні налаштування параметрів припливного і витяжного повітря. Майстер першого запуску для легкого введення в експлуатацію. Автоматичний перехід на «літній режим» (без рекуперації). Управління з потреби за рівнем вологості повітря (вбудований датчик вологості). Низький рівень шуму. Підтримка протоколу Modbus через порт RS485.
Виробник Systemair
Контактна інформація ТОВ "Системейр", 044-223-34-34, г.Київ, вул. В.Хвойки, 21, оф.528
Детальна інформація щодо продукту https://www.systemair.com/...
Тип теплоутилізатора регенеративний роторний
Ефективність, % 87,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Systemair SAVE VTR 700

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.