SlimStar 250 ЕС

від Вент-Сервіс
 • SlimStar – універсальна приточно-витяжна установка в зручному, компактному корпусі з рекуперацією тепла до 93%, що значно підвищує енергоефективність роботи агрегату. Ідеально підходить для приміщень з малою площею будь-якого призначення. Використовується як для нагріву повітря в холодну пору року, так і для його обробки та охолодження в жаркий період.
 • SlimStar – універсальна приточно-витяжна установка в зручному, компактному корпусі з рекуперацією тепла до 93%, що значно підвищує енергоефективність роботи агрегату. Ідеально підходить для приміщень з малою площею будь-якого призначення. Використовується як для нагріву повітря в холодну пору року, так і для його обробки та охолодження в жаркий період. Переваги:

  • компактний дизайн корпусу дає можливість монтувати установку в приміщеннях із малою площею будь-якого призначення: будинки, квартири.
  • конструкція розроблена таким чином, щоб до неї можна було підключати значну кількість додаткових опцій (комплектуючих) для більш якісної обробки повітря, яке подається в приміщення;
  • використання енергозберігаючих технологій, які зменшують втрати тепла на 80 %: пластинчасті рекуператори з ККД до 93 % і вентилятори з енергоспоживанням менше 300 Вт;
  • інтегрована автоматика дозволяє управляти клапанами з сервоприводами, парозволожувачами та іншими доступними функціями; 
  • при необхідності більш глибокого ступеня очищення повітря (чисті, дитячі приміщення) є можливість установки фільтрів різних класів.
Виробник Вент-Сервіс
Контактна інформація "ТОВ «Вент-Сервіс» (ТОВ «ТД «Аеростар» ), 03061, м. Київ, пр. Відрадний 95-Г, офіс 315. Тел. +38 (044) 35 121 35 E-mail: office@aerostar.in.ua http://aerostar.in.ua "
Детальна інформація щодо продукту http://aerostar.in.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 86,5

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of SlimStar 250 ЕС

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.