Ventoxx Champion

від Ventoxx
  • Рекуператори Ventoxx призначені для организації вентиляції в будинках та квартирах, офісних приміщеннях, учбових закладах, також у дошкільних з забезпеченням високого рівня (75-91%) регенерації тепла, який забезпечує керамічний аккумулятор тепла німецького виробництва! Підтверджено німецьким сертифікатом ErP (Energy Lable)
  • Найчастіше до 45% теплових втрат житлових будинків в опалювальний період припадає на традиційну вентиляційну систему. При цьому продуктивність таких систем не постійна і залежить від багатьох змінних факторів, таких як різниця температур всередині і зовні приміщення, вітру, стану вент. каналів і т.д. Із застосуванням механічної вентиляції можливо забезпечити необхідну величину повітрообміну виходячи з режиму експлуатації самого приміщення. Система Ventoxx має кілька режимів роботи (швидкостей), кожен з яких відповідає різним вимогам. В управління Ventoxx Twist вбудована функція, що дозволяє вибирати напрямок руху повітря (подача / відтік) в залежності від потреб. Швидкість потоку повітря в приміщенні при включеній системі не перевищує 0,1 м / с. Найважливішою складовою рекуператора є якісний керамічний тепловий акумулятор німецького виробництва, який, на відміну від металевих або мідних теплообмінників, забезпечує максимальний ККД регенерації в своєму класі (75-91%), що підтверджено численними випробуваннями приладу в найрізноманітніших умовах, а також німецьким сертифікатом Energy Label. ККД 91% не є піковим, розрахунок включає увесь діапазон температур припливного повітря . Цей принцип роботи дозволяє системі працювати без електричного догріву припливного повітря при низьких температурах (нижче -20 град.С.) У комплексі всі ці показники дозволяють комплектувати дану модель рекуператора в енергоефективні будинки, а так само в існуючі будівлі. При цьому зберігається максимальний ефект від енергоефективності конструкції будівлі.
Виробник Ventoxx
Контактна інформація ТОВ "Вентокс", 61003, Україна, м. Харків, вул. Короленка, 22, тел.: +38 (057) 750-92-99, info@reventa.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://reventa.com.ua/...
Тип теплоутилізатора регенеративний з керамічним теплообмінником
Ефективність, % 74,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Ventoxx Champion

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.