PRANA - 200 G

від PRANA
  • Приток - 135 м3/год, витяжка - 125 м3/год; Приток і витяжка одночасно; Споживання електроенергії 6 до 32 Вт*год; ККД 92%, клас енергоефективності А+; Мідний теплообмінник
  • Мідний теплообмінник забезпечує неперевершену рекуперацію і природну чистоту повітря без мікробів і бактерій, оскільки мідь є природним антисептиком. Приток і витяжка працюють одночасно, повітряні потоки не змішуються. Функція МІНІ-ДОГРІВ* Корпус утеплений. Новий дизайн внутрішніх і зовнішніх вентиляційних решіток забезпечує додатковий захист системи вентиляції від дощу, листя і тополиного пуху, а також дає змогу за необхідності повністю перекрити повітряні потоки. Система управління: пульт дистанційного управління або димер (реостат). Всередині робочого модуля міститься мідний теплообмінник, завдяки якому відбувається теплообмін (рекуперація). Модель застосовується на об'єктах побутового призначення (приватні квартири, будинки, офісні приміщення, навчальні та дошкільні заклади ...). Безкоштовна доставка по Україні. Доставка в Європу та СНД. Європейський сертифікат якості СЕ
Виробник PRANA
Контактна інформація ТзОВ "ПРАНА ПЛАТІНУМ", вул.Кульпарківська, 93-а, м.Львів, 79021, +38 032 2325 339, +38 (044) 383 03 46, +38 (067) 153-99-31; +38 (096) 555-30-50; pranalviv@i.ua, www.prana.org.ua
Детальна інформація щодо продукту https://goo.gl/...
Тип теплоутилізатора регенеративний з металевим теплообмінником
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of PRANA - 200 G

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.