MYCOND MV400I-N-TS

від MYCOND
  • Оптимізовані енергозберігаючі вентиляційні установки серії MV-I призначені для очищення, підігріву та подачі свіжого повітря в житлові, громадські та виробничі приміщення невеликих обсягів: офіси, магазини, квартири і т. д. У процесі роботи установки видаляють з приміщення забруднене повітря, витягуючи з нього тепло і вологу і передаючи їх припливному повітрю. Тим самим установки дозволяють економити енергоресурси та ефективно вентилювати приміщення.
  • Тиха і надійна робота. Ефективність рекуперації тепла до 75 % Рекуперація вологи до 65 % Високонапірні вентилятори (кращі характеристики у своєму класі) Вбудований "байпас" повітря Оновлене програмне забезпечення Інтелектуальний контролер із сенсорним дисплеєм Наявність зовнішніх сигналів вмикання/вимикання Зовнішнє керування байпасом Відключення пожежною сигналізацією Вихідні сигнали роботи й аварії керування двома ступенями зовнішнього електрокалорифера Регулювання температури подає повітря в межах 10-25 °С Робота з протоколом диспетчеризації Modbus Вбудовані 4 датчика температури Тижневий таймер Захист рекуператора від обмерзання
Виробник MYCOND
Контактна інформація Акліма, 04073, Київ, Україна, пр-т Степана Бандери, 28а (Б), тел.: +38 (044) 500-00-59, info@aclima.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://aclima.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 75,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of MYCOND MV400I-N-TS

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.